We wtorek 22 września podczas wizyty Beata Szydło miałam przyjemność spotkać się z mieszkańcami gminy Jasienica Rosielna. W miejscowym parku pomimo południowej pory kandydatkę na premiera powitało kilkaset osób. Należy wspomnieć, że Prezydent Andrzej Duda podczas ostatnich wyborów prezydenckich otrzymał ponad 92% poparcia wśród wyborców gminy Jasienica Rosielna. Był to najlepszy wynik w skali kraju. Po południu odwiedziliśmy fabrykę Autosan w Sanoku gdzie Kandydatka PiS na premiera przedstawiała główne założenia programowe dotyczące przemysłu.

Priorytetem gospodarczym PiS jest budowanie i rozwój polskiej gospodarki w oparciu o polskie firmy. Zapraszamy oczywiście inwestorów zagranicznych, ale chcemy żeby w Polsce produkowali i tworzyli innowacyjne miejsca pracy. Dziś razem z marszałkiem województwa Władysławem Ortylem spotkaliśmy się z przedsiębiorcami, którzy chcą inwestować na Podkarpaciu i rozwijać polski przemysł – powiedziała.

Czas zacząć myśleć w co można zainwestować, co zrobić żeby firmy się rozwijały. Należy skierować jak największy strumień środków finansowych do przemysłu i przedsiębiorców. Wszystko po to, byśmy mogli rozbudowywać polskie firmy, tworzyć miejsca pracy i polską wartość dodaną w przemyśle – zaznaczyła Szydło.

O godzinie 18:00 w sali św. Ojca Pio przy klasztorze Ojców Kapucynów w Krośnie odbyło się spotkanie z mieszkańcami gdzie Beata Szydło przedstawiła swój program wyborczy i kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu RP. Mimo późnej pory sala pękała w szwach. Widać, że nasz program wyborczy cieszy się wśród mieszkańców Podkarpacia ogromnym zainteresowaniem i poparciem.

Autorem części zdjęć jest Bogusław Szczurek / terazKrosno.pl.

Zapraszam do obejrzenia relacji ze spotkania.