Maluszki i sportowcy na rzecz zimowiska dla dzieciaków!

10 bm. po raz kolejny parkiet hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapełnił się małymi sportowcami o wielkim duchu i dorosłymi piłkarzami o wielkim sercu. Spragnieni zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy współtworzyli z nami, Fundacją ŻP „Podaruj Dzieciom Radość” i redakcją Życia Podkarpackiego, 8. Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Zebrane 16 173,38 zł, w tym 3100 z licytacji, przeznaczymy na zimowisko dla dzieci z ubogich rodzin Przemyśla.
Turniej miał charakter rekreacyjno-sportowy. W tym roku oprócz drużyn turniejowych na mecz pokazowy zaprosiliśmy polityków i samorządowców, reprezentujących różne opcje. Zagrali w jednej drużynie właśnie na rzecz najmłodszych.

W jednej drużynie na parkiet wybiegli między innymi posłowie: Andrzej Matusiewicz (PiS), Marek Rząsa (PO), Wojciech Bakun (Kukiz’15). Mecz rozpoczęła posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz (PiS). Trykoty sportowe przywdziali również przemyscy radni z rożnych stron magistrackiego stołu. W rolę trenera wcielił się prezydent Przemyśla Robert Choma.

Zdjęcia: Kamil Jacek Zarański
Źródło: zycie.pl